Szkolenia

Szkolenia

Zapewniamy swoim kursantom profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne. Korzystamy z najlepszego na polskim rynku programu multimedialnego.


Zapewniamy kursantom materiały dydaktyczne w postaci książek i płyt DVD bez dodatkowych opłat. Nasza szkoła posiada certyfikaty poświadczające wysoki poziom nauczania. Jesteśmy przygotowani do zmian które zaszły od 19 stycznia 2013 r. oraz 1 stycznia 2015 r. Zajęcia prowadzimy zgodnie z nowym rozporządzeniem. Nowocześnie wyposażona sala wykładowa zapewnia bezstresową i przyjemną naukę. Siedzenia zapewniają wygodę a barek kawowy uprzyjemnia każdą przerwę.

Nasze samochody są bezpieczne oraz wyposażone w klimatyzację, a instruktorzy są mili i kompetentni służą swoim czasem i doświadczeniem. Szkolimy 7 dni w tygodniu, dostosowujemy swój czas pracy do każdego kursanta. Przeciętny okres szkolenia trwa 2-3 miesiące.Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu indywidualnego trwającego do 30 dni. Co trzeci nasz kursant zdał za 1 razem, a ponad połowa za 2-3 razem. Po ukończonym kursie każdy kursant może zamieścić swoją opinię na temat szkolenia w naszej szkole. Gwarantujemy wysoką zdawalność naszych kursantów. Każda osoba po zakończonym kursie będzie mogła wyrazić swoją opinię o szkoleniu w naszej szkole.